Türkiyenin en büyük dilekçe örneği sitesine hoş geldiniz aradığınız tüm dilekçe örnekleri burada

Vergi Dairesi

Ev Telefonu Kapatma Dilekçesi Örneği

evtlfn

  EV TELEFONUNU KAPATACAKLARA UYARI Sabit ev telefonu artık pek kullanılmaz oldu nedeni hemen herkesin artık cep telefonu kullanmaya yönelmesi. Doğrusunu söylemek gerekirse kişisel olarak benim düşüncemde ev telefonlarının gereksizleştiği düşünenlerdenim ama internet bağlantısı için şimdilik ev telefonu çekmek gibi bir durumvar yoksa görüşmeler için ev telefonu pek kullanılmıyor artık. Başka nedenlerlede olsa ev telefonunuzu iptal etmek istiyorsanız yazının sonundaki ... Devamını Oku »

Destekleme Başvuru Dilekçe Örneği

20150210_ordu-da-iyi-tarima-286-bin-500-tl-destek

2016 DESTEKLEME BAŞVURULARI BAŞLADI IHA 2016 Tarımsal üretim yılı için Çiftçi Kayıt Sistemi başvuruları başladı. 1 Eylül’den itibaren başlayan başvurular 30 Haziran 2016’da sona erecek. Tarımsal desteklemelerden faydalanmanın ön şartı olan Çiftçi Kayıt Sistemi başvuruları 1 Eylül’de başladı. Kayıt ve güncellemelerini yapabilmeleri için üreticilerin, istenilen belgelerle birlikte 30 Haziran 2016 tarihine kadar bağlı bulundukları il, ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık ... Devamını Oku »

Vergi Muafiyeti Belgesi Alma Dilekçesi

vergi muafiyeti dilekçe örneğii

Vergiye mahsup olan kişiler için geçerli olan Vergi muafiyeti, aslen vergi kanunlarına göre vergi ödemekle yükümlü olan kişi ya da kişi gruplarının aynı ya da farklı vergi kanunlarıyla vergi dışında bırakılması işlemidir. Bu işlem uzun zamandır devam etmektedir ama yeni düzenlemeler getirilmek üzere tekrardan denetime girmiştir. Bir veya bir den fazla nedenler olaylar sebeplerden dolayı vergi muafiyeti dilekçe örneği doldurarak muaf ... Devamını Oku »

Kredi Vergisinin Arttırılmasına İtiraz Dilekçesi

kredi-itiraz

KREDİLERE YÜKSEK KESİNTİ Tüketici ve konut kredisi içinde önlem alınması düşünülüyor.Kredi kullanımının yavaşlatılması için banka bazında önlemler alınacağı belirtilirken Maliyenin kredi kullanımının maliyetini arttıracak ek vergileri gündeme getireceği belirtiliyor. Özellikle krediler üzerindeki kaynak kullanımı destekleme fonu (KKDF) ve benzeri kesimlerin arttırılması , mortgage’da peşin ödemelerin daha da yükseltilmesi önlemler arasında sıralanıyor. Öte yandan BDDK’nın bankaların bilanço kalemlerini sınırlayarak, sermaye yeterlilik ... Devamını Oku »