Türkiyenin en büyük dilekçe örneği sitesine hoş geldiniz aradığınız tüm dilekçe örnekleri burada

Üniversite

Okul Müdürlüğüne Dilekçe Örneği

okul

Dilekçeler, avukata, kişiye ya da kişinin konumuna göre değişiklik gösterebilir. Sonuçta talep edilen yargı kararının uygulanması ve uygulanması halinde ortaya çıkacak hakkın teslimi noktasında olmalıdır. Yıllardır okul müdürlüğü yapmış eğitimcilerin tabii ki kendi durumlarına uygun dilekçe hazırlayabilecekleri açıktır. Biz yine de gerek talepleri karşılamak gerekse kabaca bir harita çizmek için iki farklı dilekçe örneği paylaşıyoruz. 1-Aynı okulda kalmak istemeyen ya ... Devamını Oku »

Öğretmen Şikayet Dilekçesi Örneği

ogrretmn

  Şikayet Dilekçesi nasıl yazılır? Kişilerin en doğal haklarından birisi olan şikayet hakkı yasal çerçeveler içerisinde yapılmalıdır. Bir kişiyle, bir kurumla olan sorunlarınızı konuşarak çözemediğiniz takdirde ilgili makam şikayet ederek daha hızlı sonuç alabilirsiniz. Şikayetinizi yasal yollardan yaptığınız takdirde şikayet konusu olan sorun, davranış, eylem daha hızlı çözülür. Şikayetler resmi kurumlara dilekçe ile yazılı olarak bildirilmelidir. Kurumları, markaları bağlı bulundukları ... Devamını Oku »

Suriyeliler İçin Öğretmen Alımı Başvuru Formu

SURİYE

MEB SURİYELİLER İÇİN ÖĞRETMEN ALIMI YAPACAK Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından kararlaştırılan, Suriyeli öğrenciler için öğretmen istihdam etme programında ilk adım atıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin ihtiyacına göre atamaların yapılacağı sistemde, öğretmenler 5 yıllık sözleşme imzalayacak ve 2600 TL ücret alacak. İLK İHTİYAÇ DUYURUSU İZMİR’DEN GELDİ İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, “Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ... Devamını Oku »