Türkiyenin en büyük dilekçe örneği sitesine hoş geldiniz aradığınız tüm dilekçe örnekleri burada

Tüketici Hakları

Satın Alınan Eşyaların Ürünlerin İadesi İçin Dava Dilekçe Örneği

Sayın okurlarımız , satın aldığınız ürünlerin iadesini yapmak istiyorsunuz ama kabul edilmiyor ise yapılması gereken tek şey bir dilekçe yazmak dilekçe yazarken dikkat edilmesi gereken kurallar vardır.Her birimiz çeşitli ihtiyaçlarımızı gidermek üzere bir takım mal ve eşyalar satın alırız ve bunlar için bir bedel öderiz. Satın aldığımız mal ve hizmetlerin istek ve ihtiyaçlarımıza uygun olup olmadığı ve belirlenmiş bir süre ... Devamını Oku »

Seçim Şikayet Dilekçe Örneği

yüksek-seçim-kurulu-ysk-itiraz-şikayet

KİMLER ŞİKAYET EDEBİLİR? Seçim şikayet dilekçe örneğini ve kimlerin şikayet edebileceği ile ilgili makamlar yasaya uygun bir şekilde değiştirilmeden yazılmıştır .Seçime dair bütün soru işaretlerini aşağıdaki yazımda bulabilirsiniz aklına takılan yorum ve sorularınızı avukatlarımıza sorabilirsiniz anında cevap verilir. Madde 110 – (Değişik: 24/3/1973 – 1700/1 md.) Bu kanunda gösterilen kurulların veya kurul başkanlarının kesin olmayan kararlarına karşı seçme yeterliğine sahip ... Devamını Oku »

TTNET Şikayet Dİlekçe Örneği

indir

TTNET ŞİKAYET Sizlerde internet bağlattınız eve veya iş yerlerine fazrketmez , fakat internetiniz ile ilgili sorunlarınız oluştu , müşteri hizmetlerini defalarca aramanıza rağmen yardım cı olunamadı yada büyük bir sorun oluştu. Bu yazımı yazma sebebim aynı sorun ile karşılaşmam , şöyle açıklayayım kısa süre içinde iş yerime internet bağlatmıştım iş yerimde internetin devamlı açık olması gerekiyor çünkü internet üzerinde işlerim ... Devamını Oku »

Turkcell Fatura İtiraz Dilekçesi Örneği

turkcell-sikayet-turkcell-sikayeti-numara-tasima-minik-paket-500dk-sikayet-gsm-turkcell-logo

Turkcell nereye şikayet etmelim? Turkcell firması özel bir firma olduğundan dolayı, eğer firma hakkında bir şikayetiniz var ise, öncekli bu durumu firmaya bildirmelisiniz. Firma şikayetinize binaen gerekli incelemeyi yapacak ve sonucu tarafınıza bildirecektir. Eğer gerçekten firma tarafından size haksızlık yapıldığını düşünüyor iseniz, sizde her birey gibi kanun yollarına başvuruda bulunabilirsiniz. Turkcell şikayet dilekçesi örneği Turkcell firmasından faturalı veya faturasız hat ... Devamını Oku »

Avea Fatura İtiraz Dilekçesi Örneği

avea-sikayet

Avea nereye şikayet etmelim Avea firması özel bir firma olduğundan dolayı, eğer firma hakkında bir şikayetiniz var ise, öncekli bu durumu firmaya bildirmelisiniz. Firma şikayetinize binaen gerekli incelemeyi yapacak ve sonucu tarafınıza bildirecektir. Eğer gerçekten firma tarafından size haksızlık yapıldığını düşünüyor iseniz, sizde her birey gibi kanun yollarına başvuruda bulunabilirsiniz. Avea şikayet dilekçesi örneği Avea firmasından faturalı veya faturasız hat ... Devamını Oku »