Türkiyenin en büyük dilekçe örneği sitesine hoş geldiniz aradığınız tüm dilekçe örnekleri burada

İhtarname Örneği

Kredi Dosya Masrafını Geri Alma

kredi-dosya-masrafı-900x360

KREDİ DOSYA MASRAFI NASIL GERİ ALINIR? Bankadan çekilen kredilere ait “kredi dosya masraflarını geri alma” yöntemleri, dosya masrafı nasıl geri alınır, bankadan kredi dosya masrafı geri alma yöntemlerini anlatacağız. Kredi dosya masraflarını geri alma Bankadan kredi dosya masraflarını, kredi kartları için kesilen kart parası, hesap işletim ücreti gibi paraları yasal bir başvuru sonucunda geri alabilirsiniz. Peki kredi dosya masrafları nasıl ... Devamını Oku »

Hakem Hayeti Ayıplı Mal Şikayet Dilekçe Örneği

TKETIC-1(1)

AYIPLI VEYA HATALI MAL SATAN SATICIDAN TÜKETİCİNİN HAKLARI Satın aldığınız mal veya hizmetin ayıplı olduğunu düşündüğünüz zamanlarda, ürünü veya hizmeti sizin için sağlayan satıcı sorununuzu çözemiyor veya çözmek istemiyor ise ilk planda ürün veya hizmeti aldığınız firmanın yetkilileri ile görüşerek tüketici kanununun ayıplı maldan kaynaklı olarak alıcıya verdiği hakları hatırlamanız uygun olacaktır. Bir mal veya hizmeti ticari veya mesleki olmayan ... Devamını Oku »

Ayıplı mal dilekçe örneği ihtarname örnekleri

ayipli-mal

Her üretici ve satıcı malesef dürüst değildir.Bu nedenle bizleri tüketicileri zaman zaman zor durumda bırakabiliyorlar.Ancak eğer haklarınızı biliyorsanız hiç kimse sizden zorla yada kandırarak bir şey alamaz satamaz.Kusurlu ürün için oluşturacağımız ayıplı mal ihtarname örneği bu konuda size yardımcı olacaktır ancak öncesinde vermek istediğim bazı bilgiler var sizlere. Şuanda bu sayfayı okuyor ve araştırıyorsanız zaten sizler diğer insanlardan farklısınız ve ... Devamını Oku »