Türkiyenin en büyük dilekçe örneği sitesine hoş geldiniz aradığınız tüm dilekçe örnekleri burada

İcra Müdürlüğü

İcra Ödeme Emrine İtiraz Dİlekçesi

odeme_emrinin

Sayın okurlarımız icra başlığı altında bir çok bilgi , dilekçe örnekleri ve çözüm yollarını bir arada toplayarak bu sayfada buluşturdum ve sizlere sundum.. Sizlerde İtirazınızı oluşturabilmeniz için öncelikle dilekçe yazmanız gerekiyor aşağıda dilekçenizi nasıl yazacağınızı anlatmaktayım temiz bir kağıda tükenmez kalem ile düzgün bir yazıyla yazmanız gerekmektedir. İCRA TAKİBİ NASIL YAPILIR? İlamsız İcra Takibine İtiraz Nasıl Yapılır? Dilekçede kullanılması gereken ... Devamını Oku »

İcra takibi dilekçesi örneği

icratakibi

DEVLET SİZİN YANINIZDA Mahkeme başvurmadan icra takibi başlata bileceğinizi biliyor musunuz ? Mahkemede dava sonucunu beklemek istemiyorsanız ilamsız icra takibi başlatabilirsiniz. ÇOK KISA EN BAŞINDAN BAŞLAYALIM   İCRA NEDİR İcra alacaklının borcunu inkar eden yada ödemeyenin üzerine kayıtlı maddi değer taşıyan mal varlıklarına devlet eliyle el konulması satılması ve alacaklının parasının ödenmesi işlemidir.   İCRA TAKİBİ BAŞLATMAK ÇOK KOLAY 1-İcra ... Devamını Oku »

İPOTEĞİN PARAYA ÇEVRİLMESİ YOLUYLA TAKİP

Sayın okurlarımız; İpoteğin paraya çevrilmesi yoluyla takip taleplerinde ödeme tutarını öğrenmek bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz!! Sizlere akılda kalan ve sorularınızın cevabını aşamalarla anlatacağım eksiksiz olması şartıyla sizlere maddelerle işaretlediğim istenilen belge ( evrak ) ları hazırlamanızı rica edeceğim.. Aşağıda ki yolları takip ederek istenilen sonuca ulaşabilirsiniz.. Alacaklı ve varsa vekilinin adı,soyadı ve ikametgahı Borçlunun ve varsa kanuni temsilcisinin adı ... Devamını Oku »