Türkiyenin en büyük dilekçe örneği sitesine hoş geldiniz aradığınız tüm dilekçe örnekleri burada

Dernek Dilekçe Örneği

Dernek Tasfiyesi İçin Fesih Karar Tutanağı

tuzuk-e1446399587828

Fesih İşlemleri DERNEK FESHİ: Derneğin, genel kurul kararı ile, TMK’nın 87. maddesindeki sayılan sebeplerden dolayı Sulh Hukuk Mahkemesince derneğin kendiliğinden sona erdiğinin tespiti ile veya derneğin kanunlara aykırı faaliyet göstermesinden ötürü Asliye Hukuk Mahkemesince tüzel kişiliğinin sona erdirilmesidir. DERNEK TASFİYESİ: Derneğin fesih edilip tüzel kişiliği sona erdikten sonra para, mal ve haklarının dernek tüzüğündeki esaslara göre devredilmesidir. DERNEK TASFİYESİNİN DERNEK ... Devamını Oku »

Dernek Proje Bildirim Formu

dernek

2016 PROJE BAŞVURULARI BAŞLADI DERNEKLER BİLGİ SİSTEMİ Bakanlığımız Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından 2005 yılında kullanıma açılan e-Dernek Kurumsal Yazılımı üzerinde yapılan bakım-onarım çalışmalarıyla projedeki aksaklıkların giderilmesi kısmi olarak sağlanmış olsa da, gelişen ve değişen şartlara uygun olarak ortaya çıkan yeni ihtiyaçların, istenilen düzeyde karşılanamaması, yazılım teknolojisindeki yeniliklerin ortaya çıkması ve günümüz teknolojisinin getirdiği yeniliklerin eski yazılıma uyarlanamaması, diğer kamu kurum ... Devamını Oku »

Dernek Taşınmaz Mal Bildirimi Dilekçe Örneği

mal_bildirimi_yapmayan_memur

DERNEK TAŞINMAZ MAL BİLDİRİMİ Kamu görevlileri belirli zamanlar da mal bildiriminde bulunmak zorunda olup, bildiriminde bulunulması gereken süreler , hangi malların beyana tabi olduğu ve hangi tutardaki mal varlığı artık ve azalışın bildirime konu edileceği hususlarında tereddütler yaşanmak da ve birçok memurun geleceği basit hatalardan dolayı kararabilmektedir. Genel beyan döneminde kurumlar memurlara bazı hatırlatmalarda bulunmakla birlikte , ek mal beyanıyla ... Devamını Oku »

DERNEK YURT DIŞINDAN YARDIM ALMA BİLDİRİMİ ÖRNEĞİ

Artık yurt dışı ile bağlantı kurmak eskisi kadar zor değil , günümüzde yeni yeni ülkemiz dışına rahatça iş , eğitim ve bir çok farklı faaliyetleri yapmak kolay hale geldi.. Aslında bu kolaylığı fırsat haline getirmek en iyisi olacak , sizde benim düşündüğümü düşünüyorsunuz dur umarım 🙂 .. Bir çok dernek vakıf vb. insan topluluğumuz ülkemiz içi istenilen olanaklar sağlanmaması , ... Devamını Oku »