Türkiyenin en büyük dilekçe örneği sitesine hoş geldiniz aradığınız tüm dilekçe örnekleri burada

Banka Dilekçeleri

Kredi Dosya Masraflarını Geri Alma

kredi-dosya-masrafi-iadesi

Sayın okurlarımız öncelikle yazımı sizlerin rahat ve kolay anlaşılır , uygulanır bir şekilde yazmayı düşündüm , sizler bu yazılarımı okurken her bir satıra dikkat etmelisibniz ki gereksiz zaman harcamanızı gerektiren satırlardan uzak durdum ve yasaya uygun bir şekilde yazıyı hazırladım .  KREDİ DOSYA MASRAFI GERİ ALMA Bankalar kredi işlemi yapılması sonucunda kredi kullanan kişiden çeşitli adlar altın bazı ücretler talep ... Devamını Oku »

Banka Kredi Dondurma Erteleme Dilekçesi

kredi-borcu-ertelenir-mi-kredi-borcu-nasil-ertelenir-608x342

Sayın okurlarımız bütün bankaların öz veortak noktasında buluşarak avukatlarımızca sizler için yazımı yazdım . En doğru şekilde dilekçe yazımı ve birkaç bilmeniz gereken önemli not ile elinize kağıt kaleminizi alabilirsiniz.. Öncelikle bankalar müşterilerine Kredi Borcu Dondurma gibi bir seçenek sunmuyorlar. Ancak buna benzer Kredi Taksiti Erteleme ya da Kredi Taksiti Öteleme fırsatı sağlayan bankalar var. Yani bankalar kredi taksitlerinizi ödeyemediğinizde ... Devamını Oku »

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Dilekçe Örneği

kredi-karti-borcu-taksitlendirme-sistemi-4499804_3701_o

Kredi Kartı Taksitlendirme Nedir? Kredi Kartı taksitlendirme, kredi kartı borcunuzun  “Taksitli Borç Transfer” ürünü ile ödenmesi işlemine denir. Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Nedir? Diğer bankalarda olan kredi kartı borcunuzu banka aracılığı ile ödeme işleminize denir. Kredi Kartı Taksitlendirme İşleminin Avantajları Nelerdir? Taksitli Borç Transferi işleminde ücret alınmamaktadır. Kullanılabilir limitiniz dahilinde en az 200 TL, en fazla 20.000 TL borç tutarı ... Devamını Oku »

Kredi Vergisinin Arttırılmasına İtiraz Dilekçesi

kredi-itiraz

KREDİLERE YÜKSEK KESİNTİ Tüketici ve konut kredisi içinde önlem alınması düşünülüyor.Kredi kullanımının yavaşlatılması için banka bazında önlemler alınacağı belirtilirken Maliyenin kredi kullanımının maliyetini arttıracak ek vergileri gündeme getireceği belirtiliyor. Özellikle krediler üzerindeki kaynak kullanımı destekleme fonu (KKDF) ve benzeri kesimlerin arttırılması , mortgage’da peşin ödemelerin daha da yükseltilmesi önlemler arasında sıralanıyor. Öte yandan BDDK’nın bankaların bilanço kalemlerini sınırlayarak, sermaye yeterlilik ... Devamını Oku »

Kara listeden çıkma dilekçesi örneği yöntemleri

banka-kara-liste

Kara listeden çıkma dilekçe örneği YANDINIZ YANDINIZ AMA ÇÖZÜM BİZDE Bankalar ve kredi kurumları ile ilgili bir sıkıntınız sorununuz olduğunda direk alıyorlar sizi banka kara listesi denilen yere artık hangi bankanın kapısını çalarsanız çalın sizi gördükleri yerde kaçıyorlar.Çünkü kredi kurumu KKB kayıtları diye bir yer var oraya kaydınızı oluşturuyor sizin sıkıntı yaşadığınız banka ve 5 yıl boyunca hiç bir bankadan ne ... Devamını Oku »