Türkiyenin en büyük dilekçe örneği sitesine hoş geldiniz aradığınız tüm dilekçe örnekleri burada

Bağkur

Ölüm Aylığı Talep Formu

611x395_BAgKUR_53d20b40c8fb4

ŞARTLAR VE GEREKÇELER Hak sahiplerinin ölüm aylığına hak kazanabilmesinin şartları ölüm tarihi ve hak sahipleri yönünden farklılıklar göstermektedir. 5510 sayılı Kanunun yürürlüğe girdiği 1 Ekim 2008 tarihinden önce ölen 4/b (Bağ-Kur) sigortalılarının hak sahiplerinin ölüm aylığına hak kazanabilmelerinde aranan prim ödeme gün sayısı şartı üç kez değişikliğe uğradı. 01 Ekim 2008 tarihinden önce ölen 4/b (Bağ-Kur) sigortalıları için ölüm tarihine ... Devamını Oku »

Bağkur Borç Sildirme Dilekçesi Örneği

BAĞKUR-BORÇ-SİLDİRME-DİLEKÇESİ-İNDİR

Bağkur Borç Sildirmeden Faydalanan Kişiler? Tarım da dahil olmak üzere kendi adına ve bağımsız çalışanlar 1 Mayıs itibarıyla 12 ay ve daha fazla borcu varsa sildirecek. Şirket ortakları için bir açıklık olmasa da onların da kapsama alınacağı yolunda bilgiler ediniyoruz. Yapılandıranın hakkı var mı? SGK 17 Şubat’ta 6552 sayılı kanun ile yapılandırmaya başvuranların da borçlarını sildirebileceklerini duyurdu. Borcun Tamamen Silinmesi ... Devamını Oku »

Yaşlılık Aylığı Bağlama Dilekçesi

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-01-17 08:48:20Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

SGK  ( sosyal güvenlik kurumu) ilerideki hayatımızı güvence altına almak için kişisel olarak her ay düzenli SGK mız olması gerekiyor . SGK hayatımızda ; hastalık , sağlık durumu , engel durumu, yaşlılık ve çocuklarımızın güvenci için çok önemli bir kurumdur. İleriki hayatımızı güvene alabilmek için ileride yaşlılık durumunda çalışamama durumunda çalışmadan her ay düzenli maaş bağlanması için en önemli gerekçedir. ... Devamını Oku »

İnternetten borcu yoktur yazısı almak

borcuyoktur

En çok aranan konulardan bir tanesi olan ancak insanların gidip saatlerce sıra beklemek zorunda kaldıkları bir konu olan borcu yoktur konusunun yani internetten borcu yoktur yazısı nasıl alınır konusunu işleyeceğiz bu gün. Öncelikle eskiden bu kadar saat emek harcanırken şimdi aşağıdaki adımları izleyerek kolayca borcu yoktur yazısını saniyeler içinde alabilirsiniz. 1- Yeni Sekme aç deyin ve aşağıdaki linki kopyalayarak yapıştırın.Başka bir ... Devamını Oku »