Türkiyenin en büyük dilekçe örneği sitesine hoş geldiniz aradığınız tüm dilekçe örnekleri burada

Askerlik Şubesi Dilekçesi

Askerlik Tecil Bozdurma Dilekçesi Örneği

images

ASKERLİK TECİL BOZDURMA  Değerli okuyucularımız, askerlik tecil ettirildiğinde istenilen bir zamanda tecili bozdurabilir askere gidebilirsiniz. Tecil bozdurmak için yapmanız gereken çok basit bir işlem olacak , aynı tecil ettirmek için yaptırdığınız işlem gibi gerekli evrak ve belgeleri hazırlayıp en yakın askerlik şubesine girmek olucak.. Askerlik şubeleri genelde çok yoğun ve sıra olduğu için işleminizi erken yaptırmak için erken saatte gitmenizi ... Devamını Oku »

Yedek Subay Olmak İstiyorum

Askerl-640x360

Yedek Subay Olmak İsteyenler İçin Önemli Gelişme YEDEK SUBAY ADAY İŞLEMLERİ İÇİN DİLEKÇE DOLDURMA TALİMATI Askerlik şubelerinde talep edilen işlemlerin yanına (x) işareti konularak yaptırılır. Üniversite\fakülte mezunu olanlardan yoklama ile ilgili işlem yaptırmak isteyenler tarafından doldurulur. Herhangi bir celpten bakaya kalıp, bununla ilgili işlem yaptırmak isteyenler tarafından doldurulur. Herhangi bir rahatsızlığı beyan eden ve hastaneye sevk edilmek isteyenler tarafından doldurulur. ... Devamını Oku »

Şehit Ailesi Tanıtma Kartı Dilekçe Örneği

sehıt

 ŞEHİT AİLELERİN DİKKATİNE Şehit yakınları, gazi, gazi yakınları, engelli ve yaşlılara ücretsiz seyahat hakkını düzenleyen yönetmelik yayımlandı Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesini verdiği ve 12 Temmuz 2013 tarihinde 4736 sayılı Kanun’da yapılan değişiklikle getirilen şehit yakınları, gaziler, gazi yakınları, vazife malülleri, engelliler ile devlet sporcusu unvanı verilen kişilere ücretsiz seyahat uygulaması tüm Türkiye’de hayata geçiyor. Ücretsiz seyahat hakkından engelli ... Devamını Oku »

ASAL Bedelli Askerlik Başvuru Yöntemi

Bedelli-Askerlik

Askere çağırılan veya gidecek olan bireylerimiz. Askere gitmeme durumu olanlar harici zorunlu askerlik yapacak TC vatandaşlarımızda zorunluluk kaldırıldı . Devletin başlattığı yasa ile askerlik yapmak istemeyenler devlet tarafından istenilen ücreti ödeyerek askere gitme zorunluluğu kaldırıldı.Bedelli askerlik ile askere gitmiyorsunuz. Çok kısa bir yöntem ile bedelli askerliği yapabilirsiniz üstelik hiç bir şubeye gitmeden internet üzerinden yapabilirsiniz. Aşağıda aşama aşama anlattığım yolu ... Devamını Oku »

Askere gitmek için dilekçe örneği gerekli evraklar

askere-gitmek-icin-dilekce-ornegi

Vatani görev başlıyor ve siz değerli mehmetçik adayları askere gitmek için dilekçe örneği arıyorsunuz.Dilekçe örneğini aşağıda vereceğiz ancak askere gitmeden önce gerekli olan evraklar nelerdir evraklardan ziyade askerlik öncesi dikkat etmeniz gerekenler var. Askere gitmek için ne yapmak lazım Kayıtlı olduğunuz askerlik şubesine gideceksiniz.Eğer kayıtlı olduğunuz şube şuan bulunduğunuz ilden uzaksa size en yakın askerlik şubesine gidin ve en yakın ... Devamını Oku »